Kulüp Arama Sonuç
Kulüp Adı İlçe Branş
(Akut) Arama Kurtarma SK Kadıköy ATLETİZM , DAĞCILIK
1453 Fatih Gençlik ve SK Fatih FUTBOL
1877 Alemdağ SK Çekmeköy FUTBOL
19 Mayıs İÖO SK Şişli BASKETBOL
1905 Maltepe Gençlik SK Maltepe FUTBOL
1907 Ataköy Çobançeşme SK Bakırköy FUTBOL
1907 Kanarya SK Kadıköy BASKETBOL
21. Yüzyıl Eğitim Kültür Vakfı Nilüfer Gökay İÖO SK Şişli FUTBOL
50. Yıl SK Gaziosmanpaşa FUTBOL
60. Yıl Ataköy İÖO SK Bakırköy BASKETBOL , HALK OYUNLARI
Abide-i Hürriyet SK Kağıthane FUTBOL
Acar SK Kadıköy FUTBOL
Açı Gençlik ve SK Sarıyer MASA TENİSİ
Acıbadem SK Kadıköy FUTBOL
Acıbadem Üsküdar SC Kadıköy FUTBOL
Adalar Burgazada SK Adalar FUTBOL
Adalar SK Adalar FUTBOL
Adalar Su Sporları SK Adalar SU TOPU , YÜZME
Agrigreen SK Maltepe MASA TENİSİ
Ahmet Kabaklı İÖO SK Başakşehir BASKETBOL , KARATE
Akademi SK Silivri BASKETBOL
Akademi SK Üsküdar ATLETİZM , BADMİNTON , CİMNASTİK , GELİŞMEKTE OLAN SPOR BRANŞLAR , WUSHU , YÜZME
Akademik Cimnastik SK Ümraniye CİMNASTİK
Akalan SK Çatalca FUTBOL
Akasya Koleji SK Fatih BASKETBOL
Akatlar SK Beşiktaş FUTBOL
Akbulut Gençlik Karate SK Gaziosmanpaşa KARATE , KICK BOKS
Akbulut Youth & SC Avcılar BOKS , KICK BOKS
Akca SK Sultanbeyli BOKS , KICK BOKS , MUAY THAİ , SU ALTI SPORLARI , WUSHU
Akın SK Küçükçekmece KICK BOKS , MUAY THAİ , WUSHU
Akören SK Silivri FUTBOL
Aksaray İşitme Engelliler SK Fatih İŞİTME ENGELLİLER
Aksaray SK Fatih FUTBOL
Akşemsettin SK Eyüp FUTBOL
Aktif Balık Adamlar SK Şişli SU ALTI SPORLARI
Alaaddin SK Küçükçekmece KARATE , KICK BOKS
Albayrak SK Gaziosmanpaşa FUTBOL
Alemdağ SK Çekmeköy FUTBOL
Alemdar SK Gaziosmanpaşa FUTBOL
Alibeyköy İmar SK Eyüp FUTBOL
Alibeyköy SK Eyüp FUTBOL
Alipaşa SK Silivri FUTBOL
Alkan SK Küçükçekmece KARATE
Alp Kın-Do Wushu Kung-Fu Sporu ve İht SK Şişli KICK BOKS , MUAY THAİ , WUSHU
Alperhan SK Kartal KICK BOKS , MUAY THAİ , KAYAK
Altınaslar SK Bayrampaşa FUTBOL
Altınay SK Fatih FUTBOL
Altınayak Gençlik ve SK Esenler BADMİNTON , BOKS , KICK BOKS , MUAY THAİ , WUSHU
Altınok SK Fatih FUTBOL
Altınokta SK Şişli GÖRME ENGELLİLER
Altınordu İdman Yurdu SK Kartal FUTBOL
Altınova SK Güngören FUTBOL
Altınşehir Lisesi SK Başakşehir FUTBOL
Altıntepsi Makel AŞ SK Bayrampaşa FUTBOL
Altınyıldız SK Fatih FUTBOL
Altınyurt SK Üsküdar BASKETBOL , ESKRİM , VOLEYBOL
Alucra Doludere SK Beyoğlu FUTBOL
Alyans SC Sarıyer BASKETBOL , BEDENSEL ENGELLİLER
Ambarlı Işık SK Avcılar FUTBOL
Ambarlı SK Avcılar FUTBOL
Anabilim SK Ümraniye BASKETBOL , SU ALTI SPORLARI , YÜZME
Anadolu Efes SK Bahçelievler BASKETBOL
Anadolu Folklor Eğitim Merkezi Gençlik SK Bakırköy HALK OYUNLARI
Anadolu Gençlik ve SK Maltepe BASKETBOL , VOLEYBOL
Anadolu İhtisas SK Bağcılar KICK BOKS , WUSHU
Anadolu İşitme Engelliler SK Kadıköy İŞİTME ENGELLİLER
Anadolu Kartalları SK Pendik FUTBOL
Anadolu Ticaret Meslek ve Ticaret Meslek Lisesi SK Ümraniye SU ALTI SPORLARI
Anadolu Üsküdar 1908 SC Üsküdar FUTBOL
Anadoluhisarı İdman Yurdu SK Beykoz BASKETBOL , FUTBOL
Anafen Kolej SK Ümraniye FUTBOL , GOLF
Anafen Kolej SK Üsküdar ATLETİZM , HENTBOL , KARATE , OKÇULUK , MASA TENİSİ , WUSHU
Araphan SK Eyüp FUTBOL
Arda Erol SK Bahçelievler BASKETBOL , KARATE
Arena SK Büyükçekmece BASKETBOL
Arman Polat İÖO Gençlik ve SK Gaziosmanpaşa GÜREŞ , HALK OYUNLARI , KARATE
Arnavutköy Belediye Gençlik SK Arnavutköy FUTBOL
Arnavutköy SK Arnavutköy FUTBOL
Arnavutköy SK Arnavutköy FUTBOL
Arslan Karate Gençlik SK Ümraniye KARATE , WUSHU
Artı Dans Halkoyunları Gençlik SK Üsküdar HALK OYUNLARI
Artuç SK Ümraniye BOKS , KICK BOKS , MUAY THAİ , TAEKWON-DO , WUSHU
Artukbey Elementary Youth and SC Pendik ATLETİZM , BEDENSEL ENGELLİLER , FUTBOL , WUSHU
Artvin SK Bahçelievler FUTBOL
As İstanbul Youth and SC Kadıköy BASKETBOL
As SK Zeytinburnu BASKETBOL
Aşık veysel İÖO SK Kağıthane ATLETİZM
Ata SK Bakırköy BEDENSEL ENGELLİLER , MODERN PENTATLON , SU ALTI SPORLARI , YÜZME
Atakent SK Küçükçekmece FUTBOL
Ataköy SK Bakırköy FUTBOL
Atalar Boks ve SK Kartal BOKS
Atalar SK Kartal FUTBOL
Ataşehir Belediye SK Ataşehir ATLETİZM , BASKETBOL
Ataşehir İdman Yurdu SK Ataşehir FUTBOL
Ataşehir SK Ataşehir FUTBOL
Ataşehir Yıldızları SK Ataşehir BASKETBOL
Ateş Halkdansları Gösteri Sanatları Topluluğu Gençlik ve SK Kağıthane HALK OYUNLARI
Atikali Youth and SC Fatih BOKS , TAEKWON-DO
Atılım SK Kadıköy CİMNASTİK
Atilla Baş SK Üsküdar BASKETBOL
Atışalanı SK Esenler FUTBOL
Avcı SK Kartal BOKS , MUAY THAİ , WUSHU
Avcılar Belediye Gençlik ve SK Avcılar FUTBOL
Avcılar KickBoxing SC Avcılar BOKS , KICK BOKS , MUAY THAİ
Avcılık Atıcılık İht SK Ümraniye AVCILIK ve ATICILIK
Avcılık Atıcılık SK Sarıyer AVCILIK ve ATICILIK
Avrasya Folklor Turizm Gençlik ve SK Bayrampaşa HALK OYUNLARI
Avrupa Basket SK Küçükçekmece BASKETBOL
Ayazağa Birlik SK Şişli KICK BOKS , MUAY THAİ , WUSHU
Ayazağa Esen SK Şişli FUTBOL
Ayazağa SK Şişli FUTBOL
Aydın SK Gaziosmanpaşa VÜCUT GELİŞTİRME, FİTNESS
Ayvansaray SK Fatih FUTBOL
Azim SK Küçükçekmece FUTBOL
Bafra SK Bayrampaşa FUTBOL
Bağcılar SK Bağcılar FUTBOL
Bağlarbaşı SK Gaziosmanpaşa FUTBOL
Bağlarbaşı SK Üsküdar FUTBOL
Bahçeköy SK Sarıyer FUTBOL
Bahçelievler Basketbol SK Bahçelievler BASKETBOL
Bahçelievler Belediye SK Bahçelievler ATLETİZM , BASKETBOL , KARATE , KICK BOKS
Bahçelievler İdman Yurdu SK Bahçelievler FUTBOL
Bahçelievler SK Bahçelievler BASKETBOL , FUTBOL , GELİŞMEKTE OLAN SPOR BRANŞLAR
Bahçeşehir Akpınar SK Avcılar BASKETBOL , CİMNASTİK , MASA TENİSİ
Bahçeşehir Ant SK Küçükçekmece BASKETBOL
Bahçeşehir Basketbol SK Avcılar BASKETBOL
Bahçeşehir Koleji SK Avcılar HALK OYUNLARI
Bahçeşehir Süleyman Demirel İÖO SK Avcılar BASKETBOL
Bakırköy Belediyesi SK Bakırköy BASKETBOL , BEDENSEL ENGELLİLER , CİMNASTİK , GELİŞMEKTE OLAN SPOR BRANŞLAR , KARATE , SATRANÇ
Bakırköy Kartaltepe SK Bakırköy FUTBOL
Bakırköy SK Bakırköy BASKETBOL , FUTBOL
Bakırköy Youth & SC Bakırköy BOCCE-BOWLİNG-DART , CİMNASTİK , GELİŞMEKTE OLAN SPOR BRANŞLAR , SU ALTI SPORLARI , TENİS , TRİATLON , YÜZME
Bakırköy Youth & SC Bakırköy FUTBOL
Bakırköy Zara SK Bakırköy FUTBOL
Balat Yeşilova SK Fatih FUTBOL
Balkan SK Üsküdar CİMNASTİK , SU ALTI SPORLARI , YÜZME
Balkan Yeşilbağlar SK Pendik BASKETBOL , FUTBOL
Barbaros SK Üsküdar FUTBOL
Barış SK Beylikdüzü BASKETBOL
Başaklar SK Sultanbeyli GÜREŞ , WUSHU
Başakşehir Aslan SK Başakşehir FUTBOL
Başakşehir SK Başakşehir FUTBOL , KARATE , TAEKWON-DO , VOLEYBOL
Başıbüyük SK Maltepe FUTBOL
Basket SK Beylikdüzü BASKETBOL
Basket Teknik SK Kadıköy
Basketbol Akademi SK Bakırköy BASKETBOL
Basketbol Akademi SK Beylikdüzü BASKETBOL
Basketbol Gelişim SK Üsküdar BASKETBOL
Basketbolun Yıldızları SK Kadıköy BASKETBOL
Batı Ataşehir(Bata) SK Şişli BASKETBOL
Batı SK Üsküdar BASKETBOL , WUSHU , YÜZME
Batıköy SK Beyoğlu FUTBOL
Bayburt SK Kağıthane FUTBOL
Bayrampaşa Gençlik ve SK Bayrampaşa FUTBOL
Bayrampaşa İÖO SK Bayrampaşa BASKETBOL
Beş Yıldız SK Bahçelievler BASKETBOL
Beş Yıldız SK Bakırköy BASKETBOL
Beşiktaş Elit Sporcular Takımı(Best-Sk) SK Beşiktaş BASKETBOL
Beşiktaş Jimnastik SK Beşiktaş ATLETİZM , BASKETBOL , BEDENSEL ENGELLİLER , BOKS , BRİÇ , CİMNASTİK , FUTBOL , GÜREŞ , HENTBOL , VOLEYBOL
Beştelsiz SK Zeytinburnu ATLETİZM , FUTBOL
Beşyüzevler SK Gaziosmanpaşa FUTBOL
Beyciler SK Silivri FUTBOL
Beykoz 1908 SK AŞ Beykoz FUTBOL
Beykoz Avcılık Atıcılık İht SK Beykoz AVCILIK ve ATICILIK
Beykoz Belediyesi Gençlik ve SK Beykoz BADMİNTON , BASKETBOL , BOKS , FUTBOL , HALK OYUNLARI , KARATE , KICK BOKS
Beykoz Fitness SK Beykoz MUAY THAİ , TAEKWON-DO , VÜCUT GELİŞTİRME, FİTNESS
Beykoz Folklor Araştırma Gençlik ve SK Beykoz HALK OYUNLARI
Beykoz SK Beykoz BASKETBOL , KICK BOKS
Beykoz Sualtı Sporları SK Beykoz SU ALTI SPORLARI
Beylerbeyi SK Üsküdar BASKETBOL , FUTBOL
Beyoğlu SK Beyoğlu FUTBOL , BASKETBOL , VOLEYBOL
Bezirgan Bahçe SK Küçükçekmece FUTBOL
Binkılıç SK Çatalca FUTBOL
Birlik SK Güngören KICK BOKS
Boğaziçi Cimnastik Gençlik ve SK Üsküdar CİMNASTİK
Boğaziçi Deniz Kayakçıları (Bodeka) SK Maltepe KANO
Boğaziçi Folklor Birliği Gençlik ve SK Kadıköy HALK OYUNLARI
Boğaziçi SK Beşiktaş FUTBOL
Boğaziçi Üniversitesi SK Beşiktaş FUTBOL
Boğaziçi Üniversitesi SK Sarıyer ATLETİZM
Boğaziçi Yıldızları SK Üsküdar BASKETBOL
Boks SK Avcılar BOKS
Boks SK Sarıyer BOKS , KICK BOKS
Bolluca SK Arnavutköy FUTBOL
Bostancı SK Kadıköy BASKETBOL , FUTBOL
Boxers of Beşiktaş SC Beşiktaş BOKS
Bozkurt SK Fatih FUTBOL
Budo Sporları Gençlik ve SK Pendik KICK BOKS , MUAY THAİ , WUSHU
Budokan Karate İht SK Zeytinburnu KARATE
Bulancak SK Bağcılar FUTBOL
Bulvar SK Kartal FUTBOL
Büyük Ümitler SK Gaziosmanpaşa FUTBOL
Büyükçavuşlu SK Silivri FUTBOL
Büyükçekmece Basketbol SK Büyükçekmece BASKETBOL
Büyükçekmece SK Çatalca FUTBOL
Büyükçekmece Taekwondo İht SK Büyükçekmece TAEKWON-DO
Büyükdere SK Sarıyer BASKETBOL , FUTBOL , VOLEYBOL
Büyükkılıçlı SK Silivri FUTBOL
Buyurman Gençlik ve SK Kartal KARATE , KICK BOKS , MUAY THAİ , TAEKWON-DO , WUSHU
Buz Korsanları SK Bahçelievler BUZ HOKEYİ
Caddebostan SK Kadıköy BASKETBOL , YELKEN
Çağdaşlar SK Bahçelievler BASKETBOL , GELİŞMEKTE OLAN SPOR BRANŞLAR
Çağlayan Gençlerbirliği SK Kağıthane FUTBOL
Çağlayan SK Kağıthane FUTBOL
Çağlayan SK Kağıthane FUTBOL
Çakılköy SK Çatalca FUTBOL
Çakmak SK Ümraniye FUTBOL
Çalımlı Savunma Sanatları SK Bağcılar BADMİNTON , KICK BOKS , MUAY THAİ , WUSHU
Çamlıca Güreş İht SK Sarıyer GÜREŞ , KARATE
Çamlıca SK Üsküdar FUTBOL
Çanakça SK Çatalca FUTBOL
Çankırı Maruf SK Bayrampaşa FUTBOL
Cankurtaran SK Fatih FUTBOL
Çantaköy SK Silivri FUTBOL
Çapa Atatürk İÖO SK Fatih BASKETBOL
Çapa Gençlik SK Fatih FUTBOL
Çatalca Gençlik ve SK Çatalca BASKETBOL , FUTBOL
Çataltaş SK Esenler KICK BOKS , WUSHU
Çatalzeytin Zümrüt SK Kağıthane FUTBOL
Çavuşbaşı Köyü SK Beykoz FUTBOL
Çavuşoğlu SK Kartal FUTBOL
Çayırbaşı Özkan SK Sarıyer FUTBOL
Çayırbaşı SK Sarıyer FUTBOL
Çayırgücü SK Gaziosmanpaşa FUTBOL
Çekmeköy Basket SK Çekmeköy BASKETBOL
Çekmeköy SK Çekmeköy FUTBOL
Celaliye SK Büyükçekmece FUTBOL
Çelebi SK Ümraniye KARATE , WUSHU
Çelik SK Fatih FUTBOL
Çeliktepe SK Kağıthane FUTBOL
Çeliktepe SK Kağıthane FUTBOL
Çeliktepe Ümit SK Kağıthane FUTBOL
Çeliktepe WadoRyu Karate İht SK Kağıthane KARATE
Çeltikköy SK Silivri FUTBOL
Cengaver SK Küçükçekmece TAEKWON-DO
Çengelköy SK Üsküdar FUTBOL , HENTBOL
Çengelköy SK Üsküdar FUTBOL
Cengiz Deniz SK Zeytinburnu KARATE , KICK BOKS , WUSHU
Cennet Barbaros SK Küçükçekmece FUTBOL
Cerrahpaşa SK Fatih FUTBOL
Cesur SK Maltepe KARATE , KICK BOKS
Çetinel SK Fatih KARATE
Cevatpaşa SK Bayrampaşa FUTBOL
Cevizli Anadolu SK Kartal FUTBOL
Cevizli Gençlergücü SK Kartal FUTBOL
Cevizli Kültür SK Maltepe FUTBOL
Cevizli SK Beyoğlu FUTBOL
Çevre Orman SK Kadıköy FUTBOL
Çevre SK Kadıköy BASKETBOL
Ceylan SK Gaziosmanpaşa FUTBOL
Cfs Bağcılar SK Bağcılar FUTBOL
Çiftlikköy SK Çatalca FUTBOL
Çiğdem SK Beykoz FUTBOL
Cihan SK Zeytinburnu TAEKWON-DO
Cihangir SK Avcılar FUTBOL
Cihangir SK Beyoğlu FUTBOL
Çıksalın SK Beyoğlu FUTBOL
Çınar SK Üsküdar FUTBOL
Çırçır SK Fatih FUTBOL
Çubuklu SK Beykoz FUTBOL
Cumhuriyet İÖO Gençlik ve SK Sultangazi KARATE
Dağcılık ve Doğa Sporları SK Kartal DAĞCILIK
Dağyenice SK Çatalca FUTBOL
Damla SK Zeytinburnu BADMİNTON , FUTBOL
Darülaceze SK Kartal ATLETİZM , BASKETBOL , FUTBOL
Darüşşafaka SK Sarıyer BASKETBOL
Davutpaşa SK Fatih FUTBOL
Değirmenköy SK Silivri FUTBOL
Demir SK Bayrampaşa FUTBOL
Demirbaş SK Gaziosmanpaşa KARATE
Demirel SK Pendik KARATE
Demirkıran SK Pendik BADMİNTON , BOKS , KICK BOKS , MUAY THAİ , WUSHU
Deniz Kuvvetleri Gücü SK Tuzla AVCILIK ve ATICILIK , ATLETİZM , BASKETBOL , FUTBOL , KANO , KÜREK , ORYANTIRING , MASA TENİSİ , SU TOPU , YELKEN , YÜZME
Denizcilik İşletmeleri SK Beykoz FUTBOL
Denizkızı Sualtı ve Doğa Sporları SC Kadıköy DAĞCILIK
Denizköşkler SK Avcılar FUTBOL
Dereseki Köyü Atıcılık İht SK Beykoz AVCILIK ve ATICILIK
Dev Adamlar SK Kadıköy BASKETBOL
Dikilitaş SK Beşiktaş FUTBOL
Dikkanoğlu SC Kadıköy BOKS , KARATE , KICK BOKS , MUAY THAİ , TAEKWON-DO , WUSHU
Dinamo Basket SK Kadıköy BASKETBOL
DMO SK Üsküdar FUTBOL
Dobruca SK Gaziosmanpaşa FUTBOL
Doğa Aktiviteleri Gurubu Derneği SK Şişli DAĞCILIK
Doğa COLLEGE SC Kadıköy BİNİCİLİK
Doğan SC Pendik FUTBOL
Doğan SK Esenler KICK BOKS , MUAY THAİ , WUSHU
Doğangüneş SC Üsküdar FUTBOL
Doğukan Mücadele Sporları SK Eyüp KICK BOKS
Doğuş SK Ataşehir FUTBOL
Doğuş SK Pendik KARATE , KICK BOKS , WUSHU
Dolayoba Dumlupınar SK Pendik FUTBOL
Dolayoba SK Pendik FUTBOL
Dolunay Spor Kulübü SK Esenler BADMİNTON , KICK BOKS , WUSHU
Do-Sem SK Bakırköy BASKETBOL , KARATE
Dost SK Ataşehir HENTBOL
Dostluk SK Bakırköy BASKETBOL , BOCCE-BOWLİNG-DART , SU ALTI SPORLARI , TENİS , VOLEYBOL , YÜZME
Dövüş Sanatları SK Esenler KICK BOKS
Dragon ICBO SK Kadıköy MUAY THAİ , WUSHU
DSİ SK Üsküdar BASKETBOL
Dudullu SK Ümraniye FUTBOL
Dünya Gençlik ve SK Büyükçekmece BASKETBOL
Düşler Takımı SK Kadıköy BASKETBOL
Efsane SC Bağcılar BOKS , KARATE
Egemen İhtisas SK Sultanbeyli TAEKWON-DO
Eğitim SK Bağcılar FUTBOL
Elit Olimpik SK Bağcılar KICK BOKS
Elmalı SK Beykoz FUTBOL
Eminönü 2000 Gençlik SK Fatih KICK BOKS
Eminönü Kültürel SK Fatih KARATE
Emirgan SK Sarıyer FUTBOL
Emlak Bankası SK Bakırköy FUTBOL
Emlak Konutları İÖO SK Bahçelievler ATLETİZM
Emniyet Spor Gücü SK Bakırköy BASKETBOL , KICK BOKS
Emniyettepe SK Eyüp FUTBOL
Engin Can Güre İÖO SK Esenler FUTBOL
Enka SK Sarıyer ATLETİZM , BASKETBOL , SU TOPU , TENİS , TRİATLON , VOLEYBOL , YÜZME , KAYAK
Erbulan SK Ümraniye KICK BOKS
Erdal Özcan Gençlik ve SK Sultangazi KARATE
Erdil Koleji SK Üsküdar CİMNASTİK , HENTBOL , YÜZME
Erengazi SK Kadıköy BASKETBOL
Erenköy Avcılık Atıcılık SK Kadıköy AVCILIK ve ATICILIK
Erenköy Gençlik ve SK Kadıköy BASKETBOL
Erhan Deniz SK Pendik BOKS , KICK BOKS , MUAY THAİ , WUSHU
Eroğlu SK Zeytinburnu FUTBOL
Er-Sa SK Sultangazi KARATE
Ersoy Cırlar SK Bağcılar KARATE , KICK BOKS
Esen Bayburt SK Esenyurt FUTBOL
Esen İbak Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi SK Silivri ÖZEL SPORCULAR
Esenay SK Eyüp FUTBOL
Esenkent Gençlik SK Esenyurt FUTBOL
Esenkent SK Maltepe FUTBOL
Esenler SK Esenler FUTBOL
Esenler Yavuz Selim SK Esenler BASKETBOL
Esentepe Şahin SK Eyüp FUTBOL
Esentepe SK Sultangazi FUTBOL
Esenyurt SK Esenyurt FUTBOL
Eser SK Bağcılar KICK BOKS
Etiler Kartal SK Beşiktaş FUTBOL
Etiler SK Beşiktaş FUTBOL
Evyap Kolej SK Sarıyer BASKETBOL
Eyüp Kuşçu SK Ümraniye BOKS , KICK BOKS , VÜCUT GELİŞTİRME, FİTNESS
Eyüp SK Eyüp FUTBOL , KARATE
Fatih Karate İhtisas SK Bahçelievler KARATE
Fatih Koleji SK Büyükçekmece BADMİNTON , GÜREŞ
Fatih Üniversitesi SK Büyükçekmece FUTBOL
Fatih Vatan Lisesi SK Fatih FUTBOL
Fatihan SK Zeytinburnu FUTBOL , OKÇULUK
Fener Ataşehir SK Ataşehir YÜZME
Fenerbahçe Avrupa SK Beşiktaş BASKETBOL
Fenerbahçe Koşuyolu SK Kadıköy BASKETBOL
Fenerbahçe SK Kadıköy ATLETİZM , BASKETBOL , BOKS , FUTBOL , KÜREK , MASA TENİSİ , VOLEYBOL , YELKEN , YÜZME
Fenergücü SK Esenler FUTBOL
Fenerköy SK Silivri FUTBOL
Feneryolu SK Kadıköy FUTBOL
Feniks SK Kadıköy CİMNASTİK
Ferah SK Üsküdar FUTBOL
Ferahevler SK Sarıyer FUTBOL
Feriköy Paşa Mahallesi SK Şişli FUTBOL
Feriköy SK Şişli FUTBOL
Fetih Kelkit SK Ataşehir FUTBOL
Fevzi Çakmak SK Pendik HALTER
Fikirtepe Dumlupınar SK Kadıköy FUTBOL
Filiz SK Küçükçekmece FUTBOL
Firuzköy SK Avcılar FUTBOL
Fişek SK Gaziosmanpaşa FUTBOL
FK 1864 SK Pendik FUTBOL
Floating KARATE , KARATE , KARATE , KICK BOKS , KICK BOKS , KICK BOKS
Florya Elit SK Bakırköy BASKETBOL
Fmv Işık SK Sarıyer BASKETBOL , MASA TENİSİ , SATRANÇ , VOLEYBOL , YÜZME
Folklor Gençlik ve SK Üsküdar HALK OYUNLARI
Galata Gençlik SK Beyoğlu FUTBOL
Galatasaray SK Bakırköy FUTBOL
Galatasaray SK Şişli ATLETİZM , BASKETBOL , BEDENSEL ENGELLİLER , JUDO , MASA TENİSİ , SU TOPU , VOLEYBOL , YELKEN , YÜZME
Gazi Mahallesi SK Sultangazi FUTBOL
Gaziosmanpaşa Basketbol SK Gaziosmanpaşa BASKETBOL
Gaziosmanpaşa Belediye Gençlik SK Gaziosmanpaşa KARATE , KARATE , KARATE , KICK BOKS , KICK BOKS , KICK BOKS
Gaziosmanpaşa SK Gaziosmanpaşa FUTBOL
Gazitepe SK Silivri FUTBOL
Geleceğin Yıldızları SK Kadıköy BASKETBOL
Gelişim SK Beyoğlu FUTBOL
Genç Beylikdüzü SK Büyükçekmece BASKETBOL
Genç Boğaziçi SK Maltepe BASKETBOL
Genç İstanbul SK Sarıyer BASKETBOL
Genç Kartallar SK Kadıköy BASKETBOL
Genç Kızıltopraklılar SK Kadıköy BASKETBOL
Genç Osman SK Güngören FUTBOL
Genç Yeşilyurt SK Bakırköy BASKETBOL
Genç Yetenekler Cimnastik SK Kartal CİMNASTİK
Gençler Gücü SK Bağcılar FUTBOL
Gençlerbirliği SK Güngören BASKETBOL
Gençlerbirliği SK Sultangazi FUTBOL
Gençlergücü SK Güngören FUTBOL
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü SK Üsküdar FUTBOL
Gerçek Kuzey SK Beşiktaş FUTBOL
Giresun Emeksan SK Eyüp FUTBOL
Giresun SK Bayrampaşa FUTBOL
Girne Gençlik ve SK Maltepe FUTBOL
Gökçeali SK Çatalca FUTBOL
Gökhan Dönmez SK Ataşehir TENİS
Göktürk Saray SK Eyüp FUTBOL
Gop Yeniköy SK Arnavutköy FUTBOL
Göztepe Hilal SK Kadıköy FUTBOL
Güler SK Eyüp KARATE
Gülsuyu SK Maltepe FUTBOL
Gültepe Özgençlik SK Küçükçekmece FUTBOL
Gültepe SK Kağıthane FUTBOL
Gümüş Gençlik ve SK Fatih KARATE
Gümüşdere SK Sarıyer FUTBOL
Gümüşhane SK Esenyurt FUTBOL
Gümüşhane SK Kağıthane FUTBOL
Gümüşpınar SK Çatalca FUTBOL
Gümüşsuyu SK Beykoz FUTBOL
Gümüşyaka SK Silivri FUTBOL
Günaçtı Bilek Güreşi SK Maltepe BEDENSEL ENGELLİLER , RAGBİ , VÜCUT GELİŞTİRME, FİTNESS
Güner SK Beşiktaş KARATE
Güneşli SK Bağcılar FUTBOL
Güneştepe SK Güngören FUTBOL
Güngören Doğuş SK Güngören FUTBOL
Güngören SK Güngören FUTBOL
Günyamaç SK Kağıthane FUTBOL
Gürpınar SK Beylikdüzü FUTBOL
Gürsel SK Kağıthane FUTBOL
Gürzafer SK Bayrampaşa FUTBOL
Güzelce SK Büyükçekmece FUTBOL
Güzelhisar SK Fatih FUTBOL
Güzeltepe SK Eyüp FUTBOL
Hacı Sabancı Lisesi SK Üsküdar BADMİNTON , MASA TENİSİ , YÜZME
Hadımköy SK Arnavutköy FUTBOL
Hakan Yağlı SK Fatih KARATE
Haliç SK Fatih FUTBOL
Halide Edip Adıvar SK Şişli FUTBOL
Halil Rıfat Paşa SK Şişli FUTBOL
Halis Avşar SK Küçükçekmece KICK BOKS
Halkalı Çamlıkaltı Gençlik ve SK Küçükçekmece FUTBOL
Halkalı SK Küçükçekmece FUTBOL
Halkalı Taştepe SK Küçükçekmece FUTBOL
Halkoyunları Gençlik ve SK Bakırköy HALK OYUNLARI
Hamdemir Karate Gençlik ve SK Bahçelievler KARATE , KICK BOKS
Hamidiye Gençlik ve SK Kağıthane FUTBOL
Han Batur SK Sarıyer YÜZME
Haraççı Beldesi SK Arnavutköy FUTBOL
Harb-İş SK Maltepe FUTBOL
Harman Folklor Gençlik ve SK Kadıköy HALK OYUNLARI
Harmantepe SK Kağıthane FUTBOL
Hasan Aktoka SC Bağcılar BOKS , WUSHU
Hasanpaşa SK Kadıköy FUTBOL
Hasip Dinçsoy İÖO SK Esenler FUTBOL
Hasköy SK Beyoğlu FUTBOL
Havagücü SK Bakırköy AVCILIK ve ATICILIK , BASKETBOL , DAĞCILIK , GOLF
Haydar SK ve Kültür Derneği Fatih FUTBOL
Haydarpaşa Demir SK Kadıköy FUTBOL
Haydarpaşa EML SK Üsküdar FUTBOL
Haydarpaşa High School SC Üsküdar ATLETİZM , BADMİNTON , BASKETBOL , BİSİKLET , GELİŞMEKTE OLAN SPOR BRANŞLAR , HENTBOL , HOKEY , OKÇULUK , MASA TENİSİ , SATRANÇ , VOLEYBOL
Hazım Ersu İÖO SK Bahçelievler VOLEYBOL
Haznedar Çetinkaya SK Güngören FUTBOL
Haznedar Doruk SK Güngören BASKETBOL , JUDO
Haznedar SK Güngören FUTBOL
Haznedar Spor Merkezi SK Güngören KICK BOKS
Heybeliada SK Adalar FUTBOL
Heybeliada Su Sporları SK Adalar SU TOPU , YELKEN , YÜZME
Hilal Gençlik SK Fatih FUTBOL
Hisar Okulları SK Eyüp BASKETBOL , VOLEYBOL
Hong Taekwondo SK Zeytinburnu KARATE
Horomi Sanat Folklor Araştırma Kültür ve Turizm Gençlik SK Kağıthane HALK OYUNLARI
http://www.absbasketbol.com/ Üsküdar CİMNASTİK
Hürriyet Eğitim SK Kağıthane FUTBOL
Hürriyet Gücü SK Kağıthane FUTBOL
Hürriyet SK Zeytinburnu FUTBOL
Hüseyin Alp SK Kağıthane BASKETBOL
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi SK Üsküdar BASKETBOL
Hüsnü M Özyeğin Lisesi SK Sultanbeyli ATLETİZM
İcadiye SK Üsküdar FUTBOL
İçerenköy İdman Yurdu SK Ataşehir FUTBOL
İdealtepe SK Maltepe BASKETBOL , FUTBOL
İdmanyurdu Cem SK Bağcılar FUTBOL
İfa SK Küçükçekmece FUTBOL
İgdaş SK Eyüp FUTBOL , MASA TENİSİ
İhlas Koleji SK Bahçelievler BASKETBOL
İhsaniye SK Çatalca FUTBOL
İkinci Nesil Tepük Ocağı SK Kağıthane FUTBOL
İkitelli SK Küçükçekmece FUTBOL
İlbak SK Esenler KICK BOKS
İlke Kültür Folklor Gençlik ve SK Eyüp BADMİNTON , HALK OYUNLARI
İlker Aydın SK Ataşehir BADMİNTON , KICK BOKS
İlter SK Küçükçekmece BOKS
İMES SK Ümraniye FUTBOL
İnci SK Kartal KICK BOKS , MUAY THAİ , WUSHU
İncirli Bostan SK Kadıköy FUTBOL
İncirli SK Bakırköy FUTBOL
İncirtepe SK Esenyurt FUTBOL
İpekyolu İzci Gençlik ve Doğa Sporları SK Ümraniye İZCİLİK , ORYANTIRING
Irmak SK Zeytinburnu BASKETBOL , FUTBOL
Işık SK Sarıyer FUTBOL
İst. Selahaddin Korkmaz Eğt. Uyg. Okulu ve İş Eğt. Mkz Gençlik ve SK Kağıthane BASKETBOL , ÖZEL SPORCULAR
İstanbul Arena (Playdrom) SK Beylikdüzü FUTBOL
İstanbul Atlı SC Sarıyer BİNİCİLİK
İstanbul Basket SK Eyüp BASKETBOL
İstanbul Basketbol Akademi SK Beylikdüzü BASKETBOL
İstanbul Basketbol Gençlik ve SK Bağcılar BASKETBOL
İstanbul Batı Trakya Türkleri SK Zeytinburnu FUTBOL
İstanbul Beylikdüzü SK Beylikdüzü FUTBOL
İstanbul Bocce SC Bakırköy BOCCE-BOWLİNG-DART
İstanbul Büyükşehir Belediye SK Sultangazi ATLETİZM , BASKETBOL , BUZ PATENİ , FUTBOL , GÜREŞ , İZCİLİK , JUDO , KARATE , MASA TENİSİ , TAEKWON-DO , VOLEYBOL
İstanbul Buz Sporları SK Bağcılar BUZ HOKEYİ
Istanbul Cengiz Altaylı Swimming and Water Sports SC Üsküdar BEDENSEL ENGELLİLER , İŞİTME ENGELLİLER , SU TOPU , YÜZME
İstanbul Demir SK Küçükçekmece FUTBOL
İstanbul Golf Kulübü Beşiktaş GOLF
İstanbul Görme Engelliler SK Bakırköy GÖRME ENGELLİLER
İstanbul Görmeyenler Gençlik ve SK Kadıköy GÖRME ENGELLİLER
İstanbul Güngören SK Güngören FUTBOL
Istanbul Horse Riding SC Çekmeköy BİNİCİLİK
İstanbul İdeal Gençlik SK Bayrampaşa VOLEYBOL
İstanbul İhtisas SK Şişli BASKETBOL
Istanbul Kickboxing and Wrestling SC Bağcılar BOKS , GÜREŞ , JUDO , KARATE , KICK BOKS , MUAY THAİ , TAEKWON-DO , VÜCUT GELİŞTİRME, FİTNESS , WUSHU , YÜZME
İstanbul Marmara SK Esenyurt BASKETBOL
İstanbul Masterleri Atletizm SK Beyoğlu ATLETİZM
İstanbul Mesudiye SK Beykoz BASKETBOL
İstanbul Olimpik SK Maltepe ATLETİZM
İstanbul Özürlüler SK Fatih BEDENSEL ENGELLİLER
İstanbul Sinop SK Küçükçekmece FUTBOL
İstanbul SK Bahçelievler FUTBOL
İstanbul SK Fatih BASKETBOL , BİSİKLET , FUTBOL , SATRANÇ
İstanbul Sosyal Hizmetler Gençlik ve SK Maltepe BASKETBOL , CİMNASTİK , FUTBOL , GÜREŞ , HENTBOL , İZCİLİK , JUDO , KICK BOKS , MUAY THAİ , MASA TENİSİ , TAEKWON-DO , WUSHU , YÜZME
İstanbul Spor Lisesi SK Ataşehir BADMİNTON
İstanbul Tanju Çolak SK Esenler ATLETİZM , KICK BOKS
İstanbul Teknik Üniversitesi SK Şişli BASKETBOL , SATRANÇ , SU ALTI SPORLARI , YELKEN
İstanbul Teknik Üniversitesi SK Sarıyer FUTBOL
İstanbul Trabzon SK Küçükçekmece FUTBOL
İstanbul Üniversitesi SK Fatih BASKETBOL , BUZ PATENİ , DAĞCILIK , FUTBOL , TENİS
İstanbul Voleybol SK Üsküdar OKÇULUK , VOLEYBOL
Istanbul Youth and SC Beyoğlu BİLARDO , BİSİKLET , BOKS , BUZ PATENİ , CİMNASTİK , DAĞCILIK , GÜREŞ , HALTER , HENTBOL , JUDO , KARATE , KICK BOKS , MASA TENİSİ , MUAY THAİ , OKÇULUK , ORYANTIRING , ÖZEL SPORCULAR , TAEKWON-DO , WUSHU , YÜZME
İstanbul Youth Golf Academy Club Kağıthane GOLF
İstanbul Yüzme İhtisas SK Beşiktaş SU TOPU
İstek (İstanbul Eğitim ve Kültür Vakfı) Okulları SK Kadıköy BASKETBOL
İstinye SK Sarıyer FUTBOL
İzzetpaşa SK Şişli FUTBOL
İzzettin SK Çatalca FUTBOL
Kaan SK Bahçelievler BASKETBOL
Kabakça SK Çatalca FUTBOL
Kadıköy Gençlik SK Kadıköy BASKETBOL , VOLEYBOL
Kadıköy Gücü SK Kadıköy BASKETBOL
Kadıköy SK Kadıköy BASKETBOL
Kadırga SK Fatih FUTBOL
Kafkas Taekwondo SK Çekmeköy TAEKWON-DO
Kağıthane SK Kağıthane FUTBOL
Kahraman SK Ümraniye TAEKWON-DO
Kalamış Yelken SK Kadıköy YELKEN
Kamiloba SK Silivri FUTBOL
Kanarya Avcılar Atıcılar SK Küçükçekmece AVCILIK ve ATICILIK
Kanarya SK Küçükçekmece FUTBOL
Kanlıca SK Beykoz FUTBOL
Kaplanlar SK Esenler KICK BOKS
Kaptan Karate SK Ümraniye KARATE , WUSHU
Karabekir SK Ümraniye FUTBOL
Karacaköy Belediye SK Çatalca FUTBOL
Karadeniz SK Gaziosmanpaşa FUTBOL
Karadeniz SK Üsküdar KANO , SU ALTI SPORLARI , YÜZME
Karadolap Gençlik SK Eyüp FUTBOL
Karagözsırtı Mesudiye SK Beykoz FUTBOL
Karagücü SK Üsküdar ATLETİZM , BASKETBOL
Karagümrük SK Fatih FUTBOL
Karahan Gençlik ve SK Esenler KARATE
Karakuşak Gençlik ve SK Pendik KICK BOKS
Karate İhtisas Gençlik ve SK Şişli KARATE
Karateciler Derneği SK Ümraniye KARATE , WUSHU
Karate-Do Antrenörleri SK Gaziosmanpaşa KARATE
Karate-Do SK Zeytinburnu KARATE
Kardeşler SK Eyüp KICK BOKS , MUAY THAİ , WUSHU
Karlıtepe Gençlik SK Gaziosmanpaşa FUTBOL
Kartal Belediye SK Kartal FUTBOL
Kartal Belediyesi İşitme Engelliler Gençlik ve SK Kartal İŞİTME ENGELLİLER
Kartal Gücü SK Kartal FUTBOL
Kartal SK Kartal FUTBOL
Kartal Yıldızları Gençlik ve SK Kartal BASKETBOL , VOLEYBOL , YÜZME
Kartal Yuvası SK Kartal FUTBOL
Kartaltepe SK Bayrampaşa FUTBOL
Kasımpaşa Erok SK Beyoğlu FUTBOL
Kasımpaşa SK Beyoğlu ATLETİZM , BASKETBOL , FUTBOL , WUSHU
Kastamonu Gençlik ve SK Fatih CİMNASTİK , FUTBOL
Kavacık SK Beykoz FUTBOL
Kavaklı Köyü SK Silivri FUTBOL
Kavakpınar SK Pendik FUTBOL
Kavakpınar Tenlik SK Pendik KICK BOKS , MUAY THAİ
Kayışdağı SK Ataşehir FUTBOL
Kaynarca SK Pendik FUTBOL
Kazım Karabekir Mevlana SK Gaziosmanpaşa FUTBOL
Kazlıçeşme Abay İÖO SK Zeytinburnu BADMİNTON
Kemah SK Üsküdar FUTBOL
Kemal Türkeri İÖO SK